Termín obdržení zásilky
Dodací doba je ovlivněna statním svátkem ( 17.11 )
Slovenská pošta Středa 20.11
GLS Středa 20.11
Osobní odběr Středa 20.11
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Bylinky a liečiteľské rady od Julky pre deti

Bylinky a liečiteľské rady od Julky pre deti

10.10  € 15.00 €

Skladom

Poštovné len 2.99 nízka cena poštovného
Zľavy až 70% na tretinu produktov
V 1.kapitole knihy sa pani Julka prihovára dospelým, rodičom i starým rodičom, ktorí sú zodpovední za to, aby dieťatko vyrastalo v bezpečnom domove plnom lásky a porozumenia, pretože obdobie detstva ovplyvní dušu jedinca do konca života. Radí žene v tehotenstve a po pôrode, rozoberá život novorodenca, dojčaťa, mamičkám, ako si poradiť, keď je dieťatko nepokojné a rozoberá, ako zvládnuť zdravotné problémy dieťatka v ranom detstve. V 2.kapitole sú choroby mladších detí a starších detí zoradené podľa abecedného registra.
Pani Julka vysvetľuje, že každú chorobu treba liečiť zvonka (kúpele, obklady, inhalácie bylinkami nálevmi) a zvnútra (bylinkové čaje, rôzne spôsoby ľudového liečenia, nálevy z kuchynských surovín, zeleninové a ovocné výživy). Pri každom recepte je uvedené, že čaj, obklad či kúpeľ treba pripravovať vždy čerstvý, pri každom recepte je napísané, na aké ďalšie diagnózy je uvedený recept vhodný.
Autor:
Nakladateľ: Mgr. Ľubica Hybenová
ISBN: 978-80-970106-6-9
Jazyk : Slovenčina
Druh: Kniha
Vazba: pevná
Počet stran: 224
Snáď by sa vám aj toto zapáčilo..